Milujete dobré jídlo a pití?

Navštivte naši restauraci v Resortu Brdy v Mýtě
Podbrdská restaurace

U nás v Resortu Brdy dobře víme, jak výrazný dojem z celého pobytu ve vás zanechá návštěva naší Podbrdské restaurace, a proto příprava skvělého jídla je pro nás potěšením. 

Potěšte své chuťové buňky a dopřejte si výborné jídlo z naší restaurace. Naše speciality Vám nabídnou nejen chuťový, ale i vizuální zážitek. Rezervujte si stůl na telefonním čísle:  +420 602 306 189.

Jídlo jako vášeň

Ingredience pro naše menu vybíráme pečlivě a zakládáme si na jejich kvalitě.  Díky spolupráci s místními dodavateli, máme jistotu, že jsou suroviny na Vašem talíři vždy čerstvé.

Pro oslavu výjimečných okamžiků

Jsme moderní restaurace, která kombinuje dřevěné prvky s moderním designem. Můžeme Vám tak nabídnout příjemné prostředí pro posezení s přáteli, romantickou večeři, obchodním jednání, oslavy narozenin, svatby a jiné akce tohoto typu. V kombinaci s výtečným jídlem bude Vaše návštěva u nás dokonalá.

Také pro vás připravujeme rozšíření stálé nabídky a la carte menu, o víkendové akce se sezónní tematikou, polední menu aj.

Catering

catering


Resort Brdy vám nabízí cateringové služby vysoké kvality. Připravíme Vám akci přesně podle vašich přání, chutí a představ. Není pro nás problém přijet se všemi čerstvými surovinami přímo k Vám. Ať už se jedná o oslavu, večírek nebo větší společenské akce. Jsme tu pro Vás.

Pro vaši spokojenost jsme připravili několik typů coffee breaků, live grilování, menu vhodných k výdeji, rautů či bufetů.

Zahrady & Terasy

terasa


V teplých měsících si můžete plně vychutnat místní přírodu z našich několika teras a zahrad s úchvatnou zelení všude kolem. Po náročném dni jistě oceníte oázu klidu s drinkem či šálkem dobré kávy. Na jedné z teras je umístěn relaxační bazén s lehátky.

V létě se terasy stávají centrem společenských akcí s hudbou a vybranými gastronomickými pokrmy.

  • Terasa u Podbrdské restaurace
  • Zahrada u Podbrdské restaurace
  • Terasa s bazénem hotelu
  • Terasa u školicí místnosti
  • Zahrada u bazénu

Altán s udírnou a grilem

gril


Letní večery jsou neodmyslitelně spjaty s grilováním.  A jak si nejlépe užít chvíle setkání s přáteli či rodinou? Přece servírováním lahodných steaků! 
Resort Brdy si pro vás připravil unikátního průvodce, se kterým se stanete králem či královnou Vaší grilovačky.
Naložíme Vám masa, připravíme zeleninu a předudíme maso. Vy sklidíte úsměv Vašich přátel či kolegů.

Nebo naopak. Kompletně se o vše postaráme a náš kuchař udělá show přímo před Vámi. 

logo

RESORT BRDY

Nádražní 536,
338 05 Mýto

HOTELOVÝ ŘÁD | EET | GDPR

   


phone_android +420 602 306 189
local_post_office info@resortbrdy.cz