Ať Váš vstup do nového života stojí za to!

Pokud hledáte místo, kde prožít svatbu snů, můžeme Vám náš Resort Brdy vřele doporučit.


Pro Váš dokonalý svatební den nabízíme služby naší šikovné svatební koordinátorky, která Vám připraví nabídku dle Vašich požadavků.

Kontaktovat náš můžete na email: svatby@resortbrdy.cz nebo si domluvte osobní schůzku s Ing. Pavlínou Veselou Štochlovou na tel.: +420 724 952 058

 

 

svatba snů v rodinném prostředí

jídlo té nejvyšší kvality

jídlo

Připravíme Vám celé svatební menu i s rautem. Naši kuchaři vaří pouze z čerstvých surovin, a to na té nejvyšší možné úrovni.

nádherné prostředí

prostředí

Venkovní prostory resortu jsou obklopeny krásnou přírodou, díky které na Vaši svatbu nezapomenete nejen Vy, ale také Vaši hosté.

kompletní zázemí

zázemí

Dvě restaurace, kaplička, svatební brány na louce u rybníka, ubytování v tří hvězdičkovém hotelu a krásná místa, pro ty nejhezčí svatební fotografie.

SVATEBNÍ NABÍDKA

Naše motto je "s rodinnou péčí", a proto si zakládáme na pečlivém a individuálním přístupu. Naše kapacity dovolují uspořádat svatební párty až pro 120 osob. Nabízíme sestavení svatebního menu a rautu, odbornou koordinační konzultaci před i během svatby. Nemějte z ničeho strach, naše svatební manažerky si umí poradit téměř se vším a budou zárukou klidného, pohodového a nezapomenutelného životního dne.

 

PŘED SVATBOU

Těšíme se na setkání s Vámi v Resortu Brdy. Rádi Vás provedeme celým areálem a seznámíme se všemi možnostmi, které náš areál nabízí.
S celým Vaším svatebním dnem Vám pomůžeme. Dáme určité rady a tipy. Uspořádáme Vám svatbu na klíč se skvělou péčí a rodinnou atmosférou.  

 Vyslechneme si Vaše očekávání a přání, kterým se budeme snažit vyhovět a vypracujeme Vám svatební scénář s celkovým rozpočtem. 

Možnost výběru restaurace

Svatbu lze uspořádat v Podbrdské restauraci nebo v privátní restauraci RB ROOM. Podbrdská restaurace je vhodná pro svatby od 25 do 120 hostů. RB ROOM je otevírána pouze pro menší svatby s maximálním počtem 30 hostů. Každá z našich restaurací má své osobité kouzlo a je tedy jen na Vás, kterou z nich si vyberete.

 

Svatební výzdoba

Svatební tabuli pro Vás připravíme přesně podle Vašich představ. Noblesu svatebního dne podtrhne krásně připravená tabule v nádherných prostorách našeho Resortu Brdy. Při výzdobě tabule mohou být použity dekorační doplňky různých vzorů na různé téma dle Vašeho výběru. Rádi Vám také pomůžeme se zasedacím pořádkem a jmenovkami. 

Jsme schopni pro Vás zajistit také různé koutky. Může se jednat např. o koutek pro gentlemany – doutníkový a koňakový. V oblibě jsou také fotokoutky nebo candy bar.

SVATEBNÍ OBŘAD

Doby, kdy se svatba musela odehrávat výhradně v obřadní síni, odnesl čas. Zato přibývá neobvyklých míst, kde snoubenci chtějí uzavřít manželství. V dnešní době je velký zájem o venkovní svatební obřady. Nádherné prostředí resortu Brdy přímo vybízí k uskutečnění takových obřadů. 

Venkovní svatební obřady probíhají v krásném prostředí areálu, který lze speciálně vyzdobit.

Můžeme zajistit svatební obřad i na jiných místech, vybraných jak Vámi, tak můžeme doporučit i my některá místa například kaplička v Mýtě nebo louku u Žlebeckých rybníků cca 3 km od našeho resortu Brdy.

U většiny svateb se svatebčané ihned po obřadu přesunou do restaurace, kde je připravena svatební hostina. Po obědě je možné pokračovat ve svatební hostině i zábavě na venkovní terase.

SVATEBNÍ MENU A CATERING

Naším cílem je, aby Váš den byl naprosto perfektní a přesně podle Vašich představ, proto se s Vámi rádi sejdeme a společně probereme a sestavíme Vaše svatební menu. Abyste si odnesli nezapomenutelný gurmánský zážitek. 

 Sestavíme a připravíme kompletní svatební menu z čerstvých surovin z tradiční domácí či zahraniční kuchyně pro malé i velké svatební hostiny. Pro celý svatební den od welcome drinku, koktejlu po obřadu, svatebního banketu, až po večerní raut nebo neformálně pojaté občerstvení formou grilování nebo uvolněné zahradní párty v přírodě, v restauraci nebo u venkovního bazénu. Ve spolupráci s těmi nejlepšími a prověřenými cukráři zajistíme cukrářský servis pro výrobu svatebního dortu, výrobu svatebního cukroví, koláčků, ale akceptujeme i vlastní dovezené domácí svatební pečivo a svatební dort

SVATEBNÍ ZÁBAVA

Na svatbě je naprostou nutností mít skvělou kapelu a program. I s tímto Vám velmi rádi pomůžeme, ať už se rozhodnete pro živou kapelu nebo DJ. 

Dle Vašich požadavků pro Vás také rádi zajistíme moderátora, jehož úlohou je především koordinování svatby např. zvaní hostů na raut, komentování svatebních zvyků apod.

Zajistit můžeme také:

  • ohňostroj ,
  • dopravu na svoz a rozvoz svatebních hostů,
  • babysitting - hlídání a zábava pro Vaše děti,
  • vizážistku.

SVATEBNÍ NOC

  • Nabízíme Vám možnost komfortního ubytování v našem ***hotelu.
  • K dispozici máme 23 pokojů a jeden apartmán v kapacitě 60 lůžek.
  • Pro tradiční první svatební noc může být připraven novomanželům svatební pokoj s květinovou výzdobou a lahví sektu.

logo

RESORT BRDY

Nádražní 536,
338 05 Mýto

HOTELOVÝ ŘÁD | EET | GDPR

   


phone_android +420 602 306 189
local_post_office info@resortbrdy.cz